01.07.2011

Роль НДО в сучасній Україні: проблеми та перспективи

Автор: Інформаційна служба АРМС

В пошуку напрямків зміцнення впливу інститутів громадянського суспільства на соціально-економічний розвиток регіону, сфер конструктивної співпраці із місцевою владою і механізмів, що забезпечать кращий рівень самоврядування, проходив «круглий стіл». Ініціатива його проведення виходила від міжнародної громадської організації «Інститут демократії ім. П.Орлика» і її місцевого партнера - «Агенції розвитку місцевого самоврядування»

Дискусія, участь в якій приймали  представники громадських організацій з різних міст,  велася навколо визначення  ролі інститутів громадянського суспільства та їх завданнях  в умовах нинішнього  етапу розвитку демократії в Україні. Обговорювалися проблеми і перспективи. А саме:

- Громадянське суспільство - чи є воно в Україні. Хто представляє громадянське в малих містах і селищах;

- Як можна охарактеризувати сьогоднішній стан взаємодії інститутів громадянського суспільства та органів місцевої влади. Доля нового проекту Закону «Про громадські організації» № 7262-1, який Верховна рада України ухвалила у першому читанні;

- Наскільки актуальними є для українців європейські орієнтири і стандарти відкритості та прозорості влади. Чи відповідають цим стандартам норми Постанови КМУ №976 про громадську експертизу, Постанови КМУ №526 від 18 травня 2011 року  та інших, націлених на активізацію участі громадян в управлінні країною.

Засідання завершилося складанням Рекомендацій «круглого столу».  

Внимание! Сайт на редизайне!

 

Внимание! В настоящее время наш сайт находится на редизайне!

Надеемся на понимание!

С уважением, команда АРМС!