16.11.2009

Ми підписалися під Меморандумом

Минулого тижня в Києві зібралися декілька десятків небайдужих людей для яких питання розвитку громадянського суспільства є не другорядним. Отже Український незалежний центр політичних досліджень зібрав за «круглий стіл» представників громадських організацій для того, щоб обговорити долю проекту  закону України «Про громадські організації» відповідна редакція котрого може бути розглянута Верховною радою України чергового парламентського тижня. Відомо, що старий Закон «Про об’єднання громадян» вже не відображає реалії сьогодення. Зокрема, Європейським судом з прав людини його визнано невідповідним сучасним стандартам демократії.

Дискусія велась навколо законопроекту №3371 «Про громадські організації» ініційованого Кабінетом Міністрів України (розробник Мінюст) представленого від Комітету Верховної Ради з питань правової політики народним депутатом Оленою Шишкіною. Гарячу дискусію, а інколи і полеміку викликали статті проекту Закону, що стосуються права утворення громадських організацій в Україні громадянами інших країн та особами без громадянства, юридичних аспектів порядку їх реєстрації та припинення діяльності. Лунали й інші зауваження і пропозиції.

Будемо сподіватися, що в азарті передвиборчих перегонів народні депутати згадають все ж таки й про українське громадянське суспільство і приймуть в першому читанні цій Закон

Внимание! Сайт на редизайне!

 

Внимание! В настоящее время наш сайт находится на редизайне!

Надеемся на понимание!

С уважением, команда АРМС!