20.11.2013

Круглий стіл «Якість регіональної журналістики в оцінках громадських експертів»

22 листопада 2013 р. у м. Донецьку відбудеться круглий стіл «Якість регіональної журналістики в оцінках громадських експертів».

Місце та час проведення: вул. Дзержинського, 13,  1-й поверх,  конференц-зал Бізнес-центру "Скіф", початок о 12:00.

На протязі майже двох років групою незалежних громадських експертів в Україні проводився щомісячний моніторинг друкованих засобів масової інформації і Інтернет-видань з метою дослідження ситуації щодо дотримання стандартів журналістської етики, виявлення матеріалів із ознаками комерційної або політичної замовності,  прихованої реклами.

Про результати громадської оцінки і загальноукраїнську ситуацію на круглому столі розповідатиме керівник проекту, відомий журналіст і аналітик Світлана Єременко.

Про висновки Донецької експертної групи доповідатимуть представники громадськості Валерій Кочуєв, Сергій Бондаренко та Володимир Кіпень.

До участі в дискусії запрошуються редактори та журналісти газет: «Жизнь», «Донбасс», «Донецкие новости», «Вечерний Донецк», «Вечерняя Макеевка», тижневику «Панорама», Інтернет-виданнь «Новости Донбасса» і «УРА-Інформ» а також  журналісти інших друкованих та Інтернет видань, члени спілки журналістів України, представники громадських організацій, посадові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Модератори круглого столу:

Координатор групи громадських експертів, голова ДГО «Агенція розвитку місцевого самоврядування» Валерій Кочуєв.

Голова Донецької обласної спілки НСЖУ, головний редактор газети «Донбас» Олександр Бриж.

За результатами круглого столу будуть сформовані пропозиції щодо подальшого покращення якості регіональної журналістики, форм взаємодії між ЗМІ та інститутами громадянського суспільства Донецької області.

Круглий стіл відбуватиметься в рамках проекту «У-Медіа», який ставить собі за мету сприяння розвитку вільного, динамічного та професійного сектору засобів масової інформації, виступає в ролі незалежного спостерігача за дотриманням суспільних інтересів українських громадян та захищає свободу слова в Україні, виконується «Інтерньюз Нетворк» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Про свою участь у заході просимо повідомити:
тел.: +380660099481
e-mail: valeriy.kochuyev@arms.net.ua

Контактна особа:
Кочуєв Валерій Іванович, координатор проекту по Донецькій області, Голова ДГО «Агенція розвитку місцевого самоврядування»,

Внимание! Сайт на редизайне!

 

Внимание! В настоящее время наш сайт находится на редизайне!

Надеемся на понимание!

С уважением, команда АРМС!